MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W KARATE TRADYCYJNYM – WYNIKI

sedziowie

 

 

Wczoraj, 05.05.2019 roku, w gościnnych progach Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Karate Tradycyjnym Juniorów Młodszych, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów. Podczas zaciętych walk wyłoniono nie tylko zwycięzców w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach I-IV będą jednocześnie  reprezentować województwo kujawsko-pomorskie na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w czerwcu w Lublinie.
Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy jednocześnie wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w poszczególne walki. Udowodniliście w ten sposób, że traktujecie udział w zawodach bardzo poważnie, prezentując przy okazji bardzo wysoki poziom wytrenowania. Osobne podziękowania składamy ekipie sędziowskiej, która rzetelnie i jak najbardziej sprawiedliwie oceniała występy uczestników mistrzostw.
Na uwagę zasługuje również bardzo dobry występ zawodników z KKT KUMADE, podopiecznych Sensei Anny Kulczyńskiej. Mamy nadzieję, że na Mistrzostwach Polski powtórzycie sukcesy, a po cichu liczymy, że lokaty będą jeszcze wyższe.
Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, a wszyscy uczestnicy upominki współfinansowane i ufundowane przez Miasto Toruń, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Firmę Kumade-Anna Kulczyńska


W załączeniu wyniki>>>