KORONAWIRUS 2020 – STANOWISKO ZARZĄDU KKT KUMADE

Szanowni Państwo.
W związku z zaistniałą na świecie sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa zostaliśmy Wszyscy zmuszeni do podjęcia różnych działań, często wbrew Naszej woli. Nasze życie prywatne i zawodowe musieliśmy przeorganizować i dostosować do dzisiejszych realiów i obowiązujących przepisów. Dotyczy to również działalności Naszego Klubu, a przede wszystkim udziału w treningach stacjonarnych. Dzięki zaangażowaniu instruktorów udało Nam się przygotować w marcu kilka filmów instruktażowych, dzięki którym mogliście choć trochę potrenować. Jesteśmy przekonani, że były dla Was przydatne i stały się inspiracją i zachętą do dalszych treningów. Aby jeszcze bardziej Was zaangażować, a przede wszystkim abyście nie mieli zbyt dużej przerwy treningowej uruchamiamy od kwietnia wideo treningi na platformach YouTube lub Zoom Video Communications, zbliżone w swojej formie do e-szkoły. Niestety są to platformy płatne, dlatego do udziału w tych treningach niezbędna jest Państwa deklaracja przystąpienia do projektu. Szczegóły w załączonym w linku oficjalnym “Stanowisku i apelu Zarządu Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE”.
Pragniemy przypomnieć, że zgodnie ze Statutem KKT KUMADE, funkcjonowanie i działalność Klubu pokrywane są tylko i wyłącznie ze składek członkowskich, dlatego tak ważna jest państwa deklaracja. Co do składek za miesiąc marzec, to pozostawiamy Państwu również możliwość podjęcia decyzji, czy połowę składki przeksięgować na miesiąc kwiecień, czy pozostawić w całości na marzec. Apelujemy do Państwa o rozważne przemyślenie swoich decyzji co do opłat składek. Brak środków może zachwiać płynność finansową Klubu, a co za tym idzie zostaniemy zmuszeni do ograniczenia swojej działalności.
Pozostajemy w przekonaniu, że dzięki dotychczasowej współpracy Nasza Wspólna Rodzina, za jaką uważamy Klub Karate Tradycyjnego KUMADE przetrwa ten trudny dla Wszystkich czas i będziemy mogli wrócić jak najszybciej do wspólnych treningów w realu.

Stanowisko i Apel Zarządu KKT KUMADE