Sklep Sportowy KUMADE, którego właścicielem jest Anna Kulczyńska przygotował gadżety klubowe, które można

nabywać w Biurze Klubu na ulicy Olbrachta 4/6 w godzinach pracy biura.

Do nabycia jest wiele atrakcyjnych gadżetów klubowych oraz wydanych płyt i książek związanych z treningiem Karate.

 

Gadżety klubowe i stroje reprezentacyjne, używane podczas wszystkich imprez sportowych organizowanych na

terenie miasta, województwa i kraju.

 

 

KLUBOWA BLUZA (czarna)

Wartość: 85zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLUZA KUMADE TEAM TORUŃ (MELANŻ)

Wartość: 85zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLUBOWY DRES REPREZENTACYJNY 

Wartość: 250zł

opis: dres jest obowiązkowym wyposażeniem każdego zawodnika podczas wyjazdów na zawody, seminaria, szkolenia. Pozwala zidentyfikować przynależność klubową wśród innych zawodników. Dres marki ADIDAS jest wykonany z materiałów o bardzo dobrych właściwościach termicznych, co pozwala na komfortowe użytkowanie zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach

 

 

 

 

 

 

 

 

KAMIZELKA STARTOWA (Model aktualny)

Wartość: 50zł

opis: dwustronna kamizelka używana przez zawodników podczas zawodów sportowych. Wykonana jest z ciepłego portugalskiego polaru. Na lewej piersi wyhaftowane logo klubu. Na tej stronie używamy kamizelki podczas wyjazdów na zawody, zgrupowania, seminaria czy pokazy. Druga strona uszyta jest z wysoko gatunkowej bawełny. Na plecach nadrukowane duże logo klubu. Tej strony używamy podczas startu w zawodach, idealnie trzyma ciepło zawodnika oczekującego na swój start. Kolorystyka jest tak dobrana, aby zawodnik był  widoczny z trybun, a wielkość logo umożliwia identyfikację przynależności klubowej.

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA KLUBOWA (Nowy model)

Wartość: 25zł

opis:  koszulki są zastępczym strojem na zajęciach w naszym klubie. Są niezbędnym wyposażeniem członka klubu, który wyjeżdża na zawody, obozy czy zgrupowania. Koszulka ma na piersi charakterystyczne logo klubu, na plecach napis po japońsku Dento-karate-do (droga karate)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOREK NA KIMONO

Wartość: duży worek klubowy - 60zł

opis: Worek wykonany jest z nieprzemakalnego materiału, posiada sznur, który pozwala na zamknięcie worka. W środu jest wkładka która chroni karategę przed deszczem oraz kieszonka na dokumenty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZAPKA ZIMOWA

Wartość: 25zł 

opis: czapka zimowa z wyhaftowanym znakiem klubowym, wykonana z bardzo dobrego materiału, doskonale chroni głowę przed zimnem i wychłodzeniem organizmu. Dostępna w dwóch kolorach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMYCZ KLUBOWA 

Wartość: 8zł

opis: smycz przeznaczona jest do zawieszenia wszelkich identyfikatorów podczas zawodów, zgrupowań i seminariów, podczas obozów wyjazdowych do przyczepienia kluczy do pokoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DŁUGOPIS

Wartość: 3zł

opis: gadżet klubowy