Kadra Zawodników Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE na rok 2017

 

 

Kadra Zawodników Starszych
 
        Kadra A               Kadra B        

SENIOR

      Barskiy Pavlo   -   2 DAN                
1996 i starsi       Cieplińska Marta
  -   2 DAN                
        Łachmańska Jagoda   -   1 DAN                
        Miszkurka Joanna   -   2 DAN                
        Sadowska Roksana   -   1 DAN                
        Sobiechowski Eryk   -   1 DAN                
                                 
                                 
MŁODZIEŻOWIEC       Szelangiewicz Julia   -   1 DAN       Boruszewski Adrian   -   1 kyu
1997-1998-1999       Wessel Łukasz   -   1 DAN       Karbowiak Kacper   -   1 kyu
        Wrotek Weronika   -   1 DAN       Tucholski Mateusz   -   1 DAN
                                 
JUNIOR       Obiala Jakub   -   1 DAN       Łukiewska Patrycja   -   6 kyu
2000-2001       Zalewska Zuzanna   -   3 kyu       Przyborowska Zofia   -   5 kyu
                        Szulc Paweł   -   1 DAN
                                 
                                 
JUNIOR MŁODSZY       Krause Rita   -   3 kyu       Bujnarowska Julia   -   3 kyu
2002-2003       Niewiadomska Patrycja   -   4 kyu       Dąbrowski Jakub   -   4 kyu
        Witalis Jakub   -   3 kyu       Kłosowski Piotr   -   3 kyu
        Włudarczyk Izabela   -   3 kyu       Lewandowski Bartosz   -   3 kyu
                        Matlakiewicz Nikodem   -   6 kyu
                        Pawlak Nicola   -   6 kyu
                                 
                                 
Kadra Zawodników Młodszych
 
        Kadra A               Kadra B        
MŁODZIK       Cichecki Paweł   -   4 kyu       Bartoszak Tymoteusz   -   5 kyu
2004-2005       Kraszkiewicz Daria   -   5 kyu       Boncalska Inga   -   3 kyu
        Rau Filip   -   4 kyu       Felsl Jan   -   5 kyu
        Zielaskowski Maksym   -   4 kyu       Groberski Filip   -   5 kyu
        Zieliński Jan   -   3 kyu       Kowalkowska Dominika   -   3 kyu
                        Niedojadło Mateusz   -   5 kyu
                        Staszak Jędrzej   -   7 kyu
                        Uzarski Patryk
  -   6 kyu
                        Walczak Stanisław   -   3 kyu
                        Wierzbowska Barbara   -   6 kyu
                                 
                                 
DZIECI                                
2006 i młodsi       Cychowski Franciszek   -   4 kyu       Grabowski Julian   -   7 kyu
        Liberacka Zofia   -   5 kyu       Klimczak Hubert   -   6 kyu
        Nowosad Milena   -   5 kyu       Lewandowska Maria   -   6 kyu
        Ochman Ewa   -   6 kyu       Szlendak szymon   -   6 kyu
        Różański Mateusz   -   6 kyu       Wessel Tomasz   -   7 kyu
        Skonieczna Martyna       9 kyu       Worach Mieszko   -   5 kyu
        Zakrzewski Adrian   -   8 kyu                
        Zakrzewski Tadeusz   -   9 kyu