2019

 

 

     Data

     Miejsce                                 Nazwa imprezy     Organizator    Dotyczy
11-13 stycznia

Dojo

Stara Wieś

  Konsultacja Dan dla kandydatów do egzaminu na stopnie

  mistrzowskie

PZKT wszyscy
14-18 stycznia Toruń   Obóz stacjonarny - Zimowe Ferie z Karate KKT KUMADE

dzieci

i młodzież

20-26 stycznia

Brenna

  Zimowy Obóz Sportowy 
KKT KUMADE
wszyscy

13-17 lutego

Dojo 

Stara Wieś

  Seminarium Karate Tradycyjnego - Zimowe Gasshuku 2019

  Egzamin na stopnie mistrzowskie Dan

  Podsumowanie roku 2018 w karate tradycyjnym, prezentacja   

  najlepszych zawodników, trenerów i klubów karate tradycyjnego

  w 2018 roku

  Eliminacje do Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019

       PZKT

     1 kyu

      DAN

marzec Toruń   Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu KKT KUMADE członkowie
09 marca Wrocław   I Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019

PZKT

wszyscy

14-17 marca

Dojo

Stara Wieś

  Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów i Młodzieżowców
PZKT powołani
   15-17 marca

Dojo

Stara Wieś

Dojo-Stara Wieś
Kurs Sędziowski PZKT – edycja wiosenna
Egzamin dla sędziów PKZT
Szkolenie i weryfikacja egzaminatorów

  Kurs Sędziowski PZKT – edycja wiosenna

  Egzamin dla sędziów PKZT

  Szkolenie i weryfikacja egzaminatorów

PZKT wszyscy
   22-24 marca

Dojo

Stara Wieś

  Zgrupowanie kadry narodowej (juniorzy, juniorzy młodsi)        PZKT     powołani
22-31 marca

Los Angeles

USA

Zagraniczne  seminarium szkoleniowe (sensei Avi Rokah)  ITKF wszyscy

30 marca

Kraków

  IV Ogólnopolski Puchar Krakowa w Karate Tradycyjnym

Krakowski

KKT

wszyscy
5-7 kwietnia

Dojo

Stara Wieś

  Seminarium  instruktorskie World Fudokan Federation 

PZKT

wszyscy
13 kwietnia Warszawa

  II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019

  VI Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar „Warsa i Sawy”

PZKT

UKKT

Praga Poludnie

wszyscy
 18-22 kwietnia

Malaga

Hiszpania

 Zagraniczne seminarium szkoleniowe 

           -     wszyscy
18 kwietnia Toruń

  Klubowa Liga Karate - Turniej Świąteczny

KKT KUMADE członkowie
26-28 kwietnia

Dojo

Stara Wieś

  Rodzinny Piknik 

PZKT

KKT KUMADE

członkowie
27-28 kwietnia Niepołomice   Międzynarodowe seminarium szkoleniowe (sensei Avi Rokah)  - wszyscy
maj do ustalenia

  Mistrzostwa Województwa w Karate Tradycyjnym

  Wojewódzkie eliminacje do Mistrzostw Polski

OZKT

KKT KUMADE

wszyscy
maj do ustalenia

  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym 

  – wybrane strefy

OZKT wszyscy
maj Bytom

  Silesia Cup - Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa

  Śląskiego

Śląski OZKT wszyscy
1-5 maja

Erywań

Armenia

  Międzynarodowe Seminarium Tradycyjnego Karate-do

  (sensei Włodzimierz Kwieciński)

  II Międzynarodowy Turniej „Ararat Cup”

- wszyscy
1-5 maja

Dojo

Stara Wieś

  Zgrupowanie kadry narodowej (juniorzy, juniorzy młodsi)

  Ogólnopolskie zgrupowanie „Sportowy Talent” dla dzieci

  przygotowujących się do startu w imprezach rangi mistrzowskiej

PZKT wszyscy
10-12 maja

Dojo

Stara Wieś

  Międzynarodowe Seminarium Mistrzowskie Karate Tradycyjnego

  (sensei Mikio Yahara)

  Egzaminy na stopnie mistrzowskie 1-3 dan

  III Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019 - finał

PZKT wszyscy
18-19 maja Toruń   Klubowa Liga Karate - Finał KKT KUMADE członkowie
22 maja
Toruń   Przedszkoliada Małego Karateki KKT KUMADE przedszkola

08 lub 09

czerwca

Toruń   Piknik Rodzinny na Sportowo z KUMADE KKT KUMADE członkowie
14 czerwca

Wrocław

  XIX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-do

PZKT

wszyscy

17-18 czerwca

Toruń

  Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu
KKT KUMADE

członkowie

19 czerwca Toruń

  Wspólny trening wszystkich grup treningowych

KKT KUMADE członkowie
21-22 czerwca Lublin   XXX Mistrzostwa Polski w Tradycyjnym Karate-do

PZKT

wszyscy

24 czerwca

-03 lipca

Stegna   Letni obóz w Stegnie (woj.pomorskie)
KKT KUMADE członkowie
06 lipca Zamość    X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-do PZKT powołani
08-12 lipca Toruń   Obóz stacjonarny
KKT KUMADE

członkowie

lipiec

Sycylia

Włochy

  Międzynarodowy Obóz Szkoleniowy

-

powołani

29 lipca 

-3 sierpnia

Dojo 

Stara Wieś

  Ogólnopolskie zgrupowanie „Sportowy Talent” dla dzieci

  przygotowujących się do startu w imprezach rangi mistrzowskiej

PZKT powołani
14-18 sierpnia

Dojo

Stara Wieś

  WTKF Master Camp Gasshuku 2019 (uczestnicy min. 2 dan)

  Egzamin na stopnie mistrzowskie dan (3 dan i wyższe) 

  Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów i Młodzieżowców

PZKT

wszyscy

19-23 sierpnia

Dojo

Stara Wieś

  WTKF Summer Camp Gasshuku 2019

  (uczestnicy min. 4 kyu-1 dan)

  Egzaminy na stopnie uczniowskie 3 kyu – mistrzowskie 2 dan

  Zgrupowanie kadry narodowej (juniorzy, juniorzy młodsi)

PZKT wszyscy
26-30 sierpnia Toruń   Obóz stacjonarny KKT KUMADE członkowie
wrzesień do ustalenia

  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym 

  – wybrane strefy

OZKT wszyscy
02 września
Toruń

  Rozpoczęcie treningów w grupach średnio zaawansowanych

  i zaawansowanych (Dojo-Hala na Bema)

KKT KUMADE członkowie
13-15 września

Dojo

Stara Wieś

  Kurs Sędziowski PZKT - edycja jesienna

  Egzamin dla sędziów PZKT

  Zgrupowanie kadry narodowej (seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy,

  juniorzy młodsi)

PZKT powołani
16 września
Toruń

  Rozpoczęcie treningów w grupach początkujących i średnio

  zaawansowanych: SP2, SP8, SP15

KKT KUMADE członkowie
27-29 września Wrocław

  Zgrupowanie kadry narodowej (seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy,

  juniorzy młodsi)

  Zgrupowanie „Sportowy Talent” dla dzieci przygotowujących się do

  startu w imprezach rangi mistrzowskiej

PZKT powołani
28 września Wrocław

  XII Puchar Mistrza 2019 - Międzynarodowy Turniej dla Dzieci,

  Młodzieży i Dorosłych w Karate Tradycyjnym

KKT Kobu

Wrocław

wszyscy
01 października

Toruń

Powiat

Toruński

  Rozpoczęcie treningów w grupach przedszkolnych "Dojo-Hala na

  Bema" (Grupy początkujące)

  Rozpoczęcie zajęć w przedszkolach i sekcja satelitarnych

KKT KUMADE członkowie
listopad

Pruszków

  XVII Puchar Polski w Kumite Drużynowym

  Mazovia Cup ORLEN 2018

PZKT

KK Pruszków

wszyscy

listopad

Meksyk   Mecz interkontynentalny w kumite drużynowym - powołani
listopad Toruń   Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu KKT KUMADE członkowie

1-3 listopada

Stuttgart

Niemcy

  VIII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan

  Puchar Świata Dzieci Karate Fudokan

- powołani
9 listopada Koszalin   X Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym OZKT wszyscy
grudzień Toruń   Klubowa Liga Karate - Turniej Świąteczny KKT KUMADE członkowie
13-15 grudnia

Dojo 

Stara Wieś

  Kurs Mistrzowski 

PZKT wszyscy

 

- seminaria

 

- zawody PZKT - MP / PPD / MMP

 

- pozostałe zawody i Turnieje 

 

- obozy

 

- wewnętrzne klubowe turnieje i zawody, egzaminy, inne

 

 

OZKT - Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego

 

PZKT - Polski Związek Karate Tradycyjnego