KUJ-POM LIGA KARATE TRADYCYJNEGO – 13.02.2016 LUBRANIEC

    I miejsce –  Jakub Obiala
    

    I miejsce –  Szymon Szlendak
     II miejsce –  Ewa Ochman
     II miejsce – Łukasz Wessel    
     III miejsce – Dominika Kowalkowska    
     III miejsce – Tomasz Wessel    
     III miejsce –  Mateusz Tucholski
     IV miejsce – Karolina Zielenkiewicz    
      IV miejsce –  Patrycja Niewiadomska


KUJ-POM LIGA KARATE TRADYCYJNEGO – 23.04.2016 KOWAL

    I miejsce – Jakub Obiala
    I miejsce – Ewa Ochman
    II miejsce – Julia Szelangiewicz
    II miejsce – Maria Lewandowska
    II miejsce – Michalina Kowalska-Górska
    III miejsce – Julia Binkowska
    III miejsce – Łukasz Wessel
    IV miejsce – Filip Sutkowski
    IV miejsce – Adrian Głazowski
    IV miejsce – Rita Krause
    IV miejsce – Paweł Szulc
    V miejsce – Stanisław Walczak
    V miejsce – Nikola Wilska
    V miejsce – Karolina Zielenkiewicz
    V miejsce – Patryk Uzarski
    V miejsce – Szymon Szlendak
    V miejsce – Eryk Rybszleger
    V miejsce – Izabela Włudarczyk
    V miejsce – Adrian Boruszewski
    V miejsce – Mateusz Różański
    V miejsce – Zofia Liberacka
    V miejsce – Daria Kraszkiewicz


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
– 14.05.2016 WEJHEROWO

    II miejsce – Dominika Kowalkowska
    II miejsce – Rita Krause
    III miejsce – Stanisław Walczak


KUJ-POM LIGA KARATE TRADYCYJNEGO – 11.06.2016 TORUŃ

    I  miejsce – Kowalska Michalina
    I miejsce – Wessel Tomasz
    I miejsce – Szelangiewicz Julia
    II miejsce – Wessel Łukasz
    II miejsce – Liberacka Zofia
    II miejsce – Staszak Jędrzej
    II miejsce – Głazowski Adrian
    III miejsce – Szlendak Szymon
    IV miejsce – Różański Cezary
    IV miejsce – Krause Rita
    IV miejsce – Kowalkowska Dominika
    IV miejsce – Tucholski Mateusz
    IV miejsce – Lewandowska Maria
    V miejsce – Lewandowski Bartosz
    V miejsce – Witalis Jakub
    V miejsce – Pawlak Nicola
    V miejsce – Zielenkiewicz Karolina
    V miejsce – Uzarski Patryk
    V miejsce – Cichecki Paweł
    V miejsce – Rybszleger Eryk
    V miejsce – Zalewska Zuzanna
    V miejsce – Włudarczyk Izabela
    V miejsce – Boruszewski Adrian
    V miejsce – Różański Mateusz
    V miejsce – Illeczko Martyna

Generalna klasyfikacja indywidualna

    I miejsce – Szlendak Szymon
    II miejsce – Wessel Łukasz
    II miejsce – Wessel Tomasz
    III miejsce – Kowalkowska Dominika
    III miejsce – Boruszewski Adrian
    III miejsce – Lewandowska Maria
    III miejsce – Kowalska Michalina

Generalna klasyfikacja klubowa

    II miejsce – Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 374 pkt


WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW – 11.06.2016 TORUŃ

    II miejsce – Kowalkowska Dominika
    III miejsce – Głazowski Adrian
    III miejsce – Uzarski Patryk
    III miejsce – Pawlak Nicola
    III miejsce – Wierzbowska Barbara
    III miejsce – Zielaskowski Maksym



MISTRZOSTWA POLSKI – 18-19.06.2016 SOPOT


    I miejsce – Roksana Sadowska   (Ko-go Kumite Kobiet)          
    I miejsce – Roksana Sadowska   (Kumite Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)                 
    I miejsce – Jakub Obiala            (Kata Indywidualne Chłopców - Junior Młodszy)             
    II miejsce – Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana Sadowska
                                                (Kata Drużynowe Kobiet - Senior/Młodzieżowiec)             
    III miejsce – Julia Szelangiewicz (Kata Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)                  
    VI miejsce – Izabela Włudarczyk, Weronika Wrotek, Zuzanna Zalewska     
                        (Kata Drużynowe Dziewcząt - Junior/Junior Młodszy)              
    VII miejsce – Jakub Obiala       (Kumite Indywidualne Chłopców - Junior Młodszy)


IX PUCHAR MISTRZA – 01.10.2016 WROCŁAW

                
    II miejsce – Jakub Obiala            (Kata Indywidualne Chłopców - Junior Młodszy)             
    III miejsce – Roksana Sadowska   (Kumite Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)             
    III miejsce – Julia Szelangiewicz  (Kata Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)          



 MISTRZOSTWA ŚWIATA W KARATE TRADYCYJNYM
MISTRZOSTWA EUROPY W KARATE FUDOKAN
14-15.10.2016 KRAKÓW


    MISTRZOSTWA ŚWIATA
    I miejsce – Roksana Sadowska   (Kumite Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)
    II miejsce – Jakub Obiala           (Kata Indywidualne Chłopców - Kadet)             
    
    MISTRZOSTWA EUROPY   
    III miejsce – Julia Szelangiewicz  (Kata Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)    



VII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym 05.11.2016 Koszalin


    I miejsce – Jakub Obiala (Kumite Indywidualne Chłopców - Junior Młodszy)
    I miejsce – Roksana Sadowska (Kumite Indywidualne Kobiet - Młodzieżowiec)
    I miejsce – Roksana Sadowska (Fuku-Go - Młodzieżowiec)
    I miejsce – Pavlo Barskiy (Kumite Indywidualne Mężczyzn - Senior)
    II miejsce – Jakub Obiala (Kata Indywidualne Chłopców - Junior Młodszy)
    II miejsce – Jakub Obiala (Fuku-Go Chłopców - Junior Młodszy)
    II miejsce – Eryk Sobiechowski (Kata Indywidualne Mężczyzn - Senior)
    II miejsce – Mateusz Różański (Kata Indywidualne Chłopców - Dzieci)
    II miejsce – Rita Krause (Kata Indywidualne Dziewcząt - Młodzik )
    III miejsce – Mateusz Tucholski (Fuku-Go Mężczyzn - Młodzieżowiec)
    III miejsce – Jagoda Łachmańska (Kata Indywidualne Kobiet - Senior)
    III miejsce – Jagoda Łachmańska (Kumite Indywidualne Kobiet - Senior)
    III miejsce – Eryk Sobiechowski (Kumite Indywidualne Mężczyzn - Senior)
    III miejsce – Ewa Ochman (Kata Indywidualne Dziewcząt - Dzieci)
    III miejsce – Daria Kraszkiewicz (Kata Indywidualne Dziewcząt - Dzieci)
    IV miejsce – Jacek Szelangiewicz (Kumite Indywidualne Mężczyzn - Senior 35+)
    IV miejsce – Aleksandra Mrozińska (Kata Indywidualne Kobiet – Senior 35+)
    IV miejsce – Jagoda Łachmańska (Fuku-Go Kobiet – Senior)

XIV Puchar Polski w Kumite Drużynowym - Mazovia Karate Cup.
12.11.2016  Pruszków


    II miejsce – Joanna Miszkurka, Marta Cieplińska, Izabela Włudarczyk
    III miejsce – Jagoda Łachmańska, Roksana Sadowska, Zuzanna Zalewska, Weronika Wrotek