OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW    TKKT KUMADE W 2013 ROKU
"WRATISLAVIA CUP 2013" – 16.03.2013 WROCŁAW
I miejsce  -  Julia Szelangiewicz  w Kata 
II miejsce -  Michalina Siemieniecka w Kumite
III miejsce - Roksana Sadowska w Kata. 
I TURNIEJ "WARSA I SAWY" – 24.03.2013 Warszawa
II miejsce  -  Marta Milewska  w Kata 
III miejsce -  Weronika Wrotek w Fuku-Go
III miejsce -  Natalia Pęk w Fuku-Go
IV miejsce -  Michalina Siemieniecka w Fuku-Go
IV miejsce -  Maksym Zielaskowski w Kata
MISTRZOSTWA WOJ. MŁODZIKÓW – O6.04.2013 CHODECZ
I miejsce   -  Karolina Czerwińska w Kata
II miejsce  -  Jakub Obiala w Kata
III miejsce -  Marta Milewska w Kata
III miejsce -  Magdalena Rutkowska w Kata
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SMOKA – 20-21.04.2013 BOCHNIA
I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite
III miejsce -  Paweł Szulc w Kata
III miejsce -  Weronika Wrotek w Kata
"SILESIA CUP" – 27.04.2013 BYTOM
I miejsce    -  Julia Szelangiewicz  w Kata 
I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite
III miejsce -  Joanna Miszkurka w Kumite
III miejsce -  Agata Żyśko  w Kata
MISTRZOSTWA POLSKI S, M, J i JM – 24-26.05.2013 WARSZAWA
I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite
III miejsce -  Joanna Miszkurka w Kumite
III miejsce -  Marta Cieplińska w Ko-go Kumite
III miejsce -  Joanna Miszkurka 
          Marta Cieplińska       (w  Kata Drużynowym)
          Aleksandra Szpak 
III miejsce -  Roksana Sadowska  w Fuku-Go
III miejsce -  Julia Szelangiewicz, 
          Weronika Wrotek (w  Kata Drużynowym)
        Natalia Pęk
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MIST. MŁODZIKÓW – 08.06.2013 KOSZALIN
I miejsce    -  Marta Milewska w Kata 
III miejsce -  Magdalena Rutkowska w Kata 
III miejsce -  Jakub Obiala w Kata 
IV miejsce -  Paweł Szulc w Kata 
IV miejsce -  Karolina Czerwińska w Kata 
PUCHAR POLSKI DZIECI – 14-16.06.2013 LUBLIN
II miejsce  -  Jakub Obiala (w  En-bu)
        Paweł Szulc
IV miejsce -  Jan Zieliński (w  En-bu)
        Maksym Zielaskowski

OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW  TKKT KUMADE W 2013 ROKU

 

 

"WRATISLAVIA CUP 2013" – 16.03.2013 WROCŁAW

 

I miejsce  -  Julia Szelangiewicz  w Kata 

II miejsce -  Michalina Siemieniecka w Kumite

III miejsce - Roksana Sadowska w Kata. 

 

 

I TURNIEJ "WARSA I SAWY" – 24.03.2013 Warszawa

 

II miejsce  -  Marta Milewska  w Kata 

III miejsce -  Weronika Wrotek w Fuku-Go

III miejsce -  Natalia Pęk w Fuku-Go

IV miejsce -  Michalina Siemieniecka w Fuku-Go

IV miejsce -  Maksym Zielaskowski w Kata

 

 

MISTRZOSTWA WOJ. MŁODZIKÓW – O6.04.2013 CHODECZ

 

I miejsce   -  Karolina Czerwińska w Kata

II miejsce  -  Jakub Obiala w Kata

III miejsce -  Marta Milewska w Kata

III miejsce -  Magdalena Rutkowska w Kata

 

 

 

I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SMOKA – 20-21.04.2013 BOCHNIA

 

I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite

III miejsce -  Paweł Szulc w Kata

III miejsce -  Weronika Wrotek w Kata

 

 

 

"SILESIA CUP" – 27.04.2013 BYTOM

 

I miejsce    -  Julia Szelangiewicz  w Kata 

I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite

III miejsce -  Joanna Miszkurka w Kumite

III miejsce -  Agata Żyśko  w Kata

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI S, M, J i JM – 24-26.05.2013 WARSZAWA

 

I miejsce    -  Weronika Wrotek w Kumite

III miejsce -  Joanna Miszkurka w Kumite

III miejsce -  Marta Cieplińska w Ko-go Kumite

III miejsce -  Kata Drużynowe Kobiet:

                               Joanna Miszkurka                                                        
  Marta Cieplińska    
  Aleksandra Szpak         

 

III miejsce -  Roksana Sadowska  w Fuku-Go

III miejsce -  Kata Drużynowe Dziewcząt:

                               Julia Szelangiewicz                                                     
  Weronika Wrotek
  Natalia Pęk

 

           

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MIST. MŁODZIKÓW – 08.06.2013 KOSZALIN

 

I miejsce    -  Marta Milewska w Kata 

III miejsce -  Magdalena Rutkowska w Kata 

III miejsce -  Jakub Obiala w Kata 

IV miejsce -  Paweł Szulc w Kata 

IV miejsce -  Karolina Czerwińska w Kata 

 

 

PUCHAR POLSKI DZIECI – 14-16.06.2013 LUBLIN

 

II miejsce  -   En-bu:

                            Jakub Obiala                                 
  Paweł Szulc

IV miejsce -   En-bu:

                            Jan Zieliński                                           
  Maksym Zielaskowski