Reprezentacja naszego klubu wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju karate „Wratislavia Cup 2012”. Wśród prawie 300 zawodników znalazły się ekipy z Polski, Czech, Ukrainy i Litwy. „Nasi” rozpoczęli sezon startowy z ogromnym zaangażowaniem, czego dowodem są osiągnięte wyniki. W kata indywidualnym juniorów młodszych Michał Załuński pokonał wszystkich rywali, zajmując tym samym I miejsce. Paulina Stasiak zajęła III miejsce w kumite i IV miejsce w kata juniorów, natomiast Natalia Pęk zajęła IV miejsce w kata juniorów mł. Ponieważ turniej we Wrocławiu znajduje się w kalendarzu imprez organizowanych przez Polski Związek Karate Tradycyjnego nasz klub zdobył kolejne cenne punkty do klasyfikacji klubowej. Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy.