KUMADE     
2018-01-31
PLAN TRENINGOWY - LUTY 2018

 

 

PLAN TRENINGOWY I PŁATNOŚCI

LUTY - 2018

 

12-16.02.2018 -

Zimowe Ferie z Karate

Stacjonarny Obóz z KKT KUMADE

-

Dojo 

Arena - Toruń

14-18.02.2018 -

Międzynarodowe Seminarium

Karate Tradycyjnego

GASSHUKU - Zima 2018

Egzaminy na stopnie mistrzowskie DAN 

-

Dojo -

Stara Wieś

18-24.02.2018 

-

Zimowy Obóz Sportowy

-

Brenna

 

 

PŁATNOŚCI 

 

Treningi w Dojo-Arena Toruń

dzieci i dorośli: 120zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

Treningi w pozostałych grupach

dzieci - 100 zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

 PROMOCJA: 

                      Wariant I: rodzeństwo 

                      Wariant II: rodzic + dziecko 

                      Wariant II: rodzic + inny dorosły członek rodziny 

 

Przedszkolaki – 250zł (płatne za 3 m-ce do 10.01.2018 roku)

Przedszkolaki 2 x w tygodniu - 120zł/m-c (płatne do 10-tego każdego miesiąca)

 

 

 

 

 

 

20-21.02.2013 r. - I Turniej Klubowej Ligi TKKT KUMADE
27-28.02.2013. r. - Egzaminy na stopnie

TRENINGI W SEKCJACH:

 

 

Uwaga !!!

W czasie ferii zimowych zajęcia dla wszystkich sekcji odbywają się w każdy poniedziałek (12.02 i 19.02)

oraz w każdą środę (14.02 i 21.02) w Dojo - Arena Toruń, zgodnie z poniższym harmonogramem:

godz. 17.00 - 0-6 kyu

godz. 18.00 - 5-1 kyu

godz. 19.00 - dorośli

Obowiązują wcześniejsze zapisy u instruktorów w celu ustalenia ilości grup.

 

 

DOJO – ARENA TORUŃ   UL.GEN.J.BEMA 73-89

 

Dzieci / Młodzież / Dorośli

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 16.45 sensei Anna Kulczyńska - grupa średnio zaawansowana I                                       

                                                             (kontynuacja przedszkolaków)               

     godz. 17.45 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana II  
     godz. 18.45 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana III
       godz. 19.45 sensei Anna Kulczyńska - grupa zaawansowana

 

luty - 5/7/12/14/19/21/26/28

 

 

Wtorek i Czwartek

     godz. 16.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana III
     godz. 17.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa początkująca
     godz. 18.45 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) grupa zaawansowana i średnio zaawansowana 
     godz. 20.00 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) początkująca

 

luty - 1/6/8/27

luty - 12/14/19/21 (pon/śr)

 

Przedszkolaki

 

Poniedziałek 

       godz. 17.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa początkująca (5-6 lat)
     godz. 18.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa kontynuacja (5-6 latki 9 kyu)  

 

luty - 5/12/19/26

grupa kontynuacja - luty 19/26 godz.17.00

 

Środa

 

       godz. 17.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa początkująca (4 lata)
     godz. 18.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa kontynuacja (5-6 latki  9 kyu) 

 

luty - 7/14/21/28

grupa kontynuacja - luty 21/28 godz.17.00

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TORUNIU UL.TARGOWA 17

 

Dzieci / Młodzież

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 15.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana

 

luty - 5/7/26/28

luty - 12/14/19/21 (Dojo-Arena Toruń)

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W TORUNIU UL.ŁYSKOWSKIEGO 28

 

Dzieci i Młodzież 

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 17.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana 

 

luty - 5/7/26/28

luty - 12/14/19/21 (Dojo-Arena Toruń)

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W TORUNIU UL.PADEREWSKIEGO 5

 

Dzieci / Młodzież 

 

Wtorek 

     godz. 17.15 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana I
     godz. 18.15 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana II

 

Czwartek

     godz. 16.45 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana I
     godz. 17.45 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana II

 

luty - 1/6/8/27

luty - 12/14/19/21 (Dojo-Arena Toruń)

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W TORUNIU UL.KRYNICKA 8

 

Dzieci i Młodzież 

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 17.00 sensei Pavlo Barskiy - grupa początkująca
     godz. 18.00 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana

 

luty - 5/7/26/28

luty - 12/14/19/21 (Dojo-Arena Toruń)

 

 

Kadra 

 

Czwartek

 

     godz. 17.00 -  dzieci (do Młodzika 2005-2006)

     godz. 18.00 - Junior Mł/Junior/Senior

 

 

Piątek 

 

     godz. 16.15-18.00 -  dzieci (do Młodzika 2005-2006)

 

 

 

Sobota

 

     godz. 10.00 - Junior Mł/Junior/Senior

 

 

 

Sezon 2018

dzieci - 2007 i młodsi / młodzik – 2006-2005 / junior młodszy – 2004-2003 /

junior – 2002-2001 / młodzieżowiec - 2000-1999-1998 / senior - 1997 i starsi

KADRA:

Zawodnik Kadry Klubu - to osoba, która w minionym okresie startowym zdobyła medal na

zawodach minimum rangi krajowej, takich jak:

Puchar Polski Dzieci (PPD), Puchar Europy Dzieci (PED), Mistrzostwa Polski Juniorów

Młodszych (MPJM), Mistrzostwa Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów (MPJMiS),

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kumite (DMP), Mistrzostwa Europy (ME), Mistrzostwa

Świata (MŚ).

Pretendenci do kadry - są to osoby trenujące na co dzień w swoich sekcjach,

które chcą startować zawodach i reprezentować nasz Klub, ale nie należą jeszcze

do kadry Klubu.

Uczniowie typowani są przez swoich Sensei, ale do uczestnictwa w treningach kadry niezbędna jest

zgoda Sensei Anny Kulczyńskiej

W sezonie 2017/2018 obowiązywać będzie podział na Kadrę A i Kadrę B 


 << wstecz