KUMADE     
2018-10-31
PLAN TRENINGOWY - LISTOPAD 2018

 

 

PLAN TRENINGOWY I PŁATNOŚCI

LISTOPAD - 2018

 

  03.11.2018    -    IX PUCHAR POMORZA w Karate Tradycyjnym  - 

Gdańsk   

10.11.2018  -

  XVI Puchar Polski w Kumite Drużynowym

  MAZOVIA KARATE CUP ORLEN 2018

-

Pruszków

27-28.11.2018  -

  Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu

 -

Arena

Toruń

30.11-02.12.

2018

 -

 Kurs samoobrony w oparciu o techniki karate

 Prowadzący - Sensei Jacek Wierzbicki 5 DAN

 -

Dojo -

Stara Wieś

 

 

 

 

 

PŁATNOŚCI 

 

Treningi w Dojo-Arena Toruń

dzieci i dorośli: 130zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

Treningi w pozostałych grupach

dzieci - 110 zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

 PROMOCJA: 

                      Wariant I: rodzeństwo 

                      Wariant II: rodzic + dziecko 

                      Wariant III: Toruńska Karta Seniora

                     Wariant IV: Toruńska karta Dużej Rodziny

 

Przedszkolaki – 280zł (płatne za 3 m-ce do 31.10.2018 roku)

Przedszkolaki 2 x w tygodniu - 130zł/m-c (płatne do 10-tego każdego miesiąca)

 

 

 

 

 

 

20-21.02.2013 r. - I Turniej Klubowej Ligi TKKT KUMADE
27-28.02.2013. r. - Egzaminy na stopnie

TRENINGI W SEKCJACH:

 

UWAGA !!!

W związku z planowanym wejściem ustawy, ustanawiającej

12.11.2018 roku dniem wolnym od pracy informujemy, że treningi

w Naszym Klubie odbędą się zgodnie z Planem Treningowym na Listopad 2018.

W przypadku, gdy szkoły w tym dniu będą zamknięte zapraszamy uczniów

z Dojo SP2 i SP8  na treningi do Dojo-Arena Toruń. Grupy, w zależności od 

posiadanego stopnia proszę ustalić wcześniej z Sensei Martą.

 

 

DOJO – ARENA TORUŃ   UL.GEN.J.BEMA 73-89

 

Dzieci / Młodzież / Dorośli

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 17.00 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana I                                        

     godz. 17.00 sensei Jagoda Łachmańska - grupa początkująca
     godz. 18.00 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana II  
     godz. 19.00 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa zaawansowana II
      godz. 19.45 sensei Anna Kulczyńska - grupa zaawansowana I

 

listopad - 5/7/12/14/19/21/26/28

 

 

Wtorek i Czwartek

     godz. 16.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana III
     godz. 17.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana IV
     godz. 18.45 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) grupa zaawansowana i średnio zaawansowana 
     godz. 20.00 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) początkująca

 

listopad - 6/8/13/15/20/22/27/29

 

 

Przedszkolaki

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 18.00 sensei Jagoda Łachmańska i sensei Roksana Sadowska - grupa kontynuacja

                       (5-6 latki 9 kyu)  

 

listopad - 5/7/12/14/19/21/26/28

 

Wtorek

 

godz. 17.00 sensei Agnieszka Kluska i sensei Beata Kuziemkowska - grupa początkująca (4 lata)
godz. 18.00 sensei Agnieszka Kluska i sensei Beata Kuziemkowska - grupa początkująca (5-6 latki) 

 

listopad - 6/13/20/27

 

 

Senior 60+

 

Wtorek

     godz. 11.00 sensei Anna Kulczyńska i Małgorzata Mikołajczak           

 

listopad - 6/13/20/27

 

Rodzina ProActive

 

Czwartek

     godz. 18.00 sensei Anna Kulczyńska       

 

 

listopad - 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TORUNIU UL.TARGOWA 17

 

Dzieci / Młodzież

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 16.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca 
     godz. 16.30 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana

 

listopad - 5/7/12/14/19/21/26/28

W przypadku ustawy "12.11" - zajęcia w Dojo Arena-Toruń

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W TORUNIU UL.ŁYSKOWSKIEGO 28

 

Dzieci i Młodzież 

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 18.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca  
     godz. 18.30 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana

 

listopad - 5/7/12/14/19/21/26/28

W przypadku ustawy "12.11" - zajęcia w Dojo Arena-Toruń

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W TORUNIU UL.PADEREWSKIEGO 5

 

Dzieci / Młodzież 

 

Wtorek i Czwartek

     godz. 17.30 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana I
     godz. 18.30 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana II

 

listopad - 6/8/13/15/20/22/27/29

 

 

Kadra 

 

 

Sobota

 

listopad - 3/10

 

 

     godz. 9.30 - Młodzik/Junior Mł

 

listopad - 17/24

 

     godz. 9.30 - Młodzik/Junior Mł
     godz. 11.00 - Junior/Młodzieżowiec/Senior

 

 

 

Sezon 2019

dzieci - 2008 i młodsi / młodzik – 2007-2006 / junior młodszy – 2005-2004 /

junior – 2003-2002 / młodzieżowiec - 2001-2000-1999 / senior - 1998 i starsi

KADRA:

Zawodnik Kadry Klubu - to osoba, która w minionym okresie startowym zdobyła medal na

zawodach minimum rangi krajowej, takich jak:

Puchar Polski Dzieci (PPD), Puchar Europy Dzieci (PED), Mistrzostwa Polski Juniorów

Młodszych (MPJM), Mistrzostwa Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów (MPJMiS),

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kumite (DMP), Mistrzostwa Europy (ME), Mistrzostwa

Świata (MŚ).

Pretendenci do kadry - są to osoby trenujące na co dzień w swoich sekcjach,

które chcą startować zawodach i reprezentować nasz Klub, ale nie należą jeszcze

do kadry Klubu.

Uczniowie typowani są przez swoich Sensei, ale do uczestnictwa w treningach kadry niezbędna jest

zgoda Sensei Anny Kulczyńskiej

W sezonie 2018/2019 obowiązywać będzie podział na Kadrę A i Kadrę B 


 << wstecz