KUMADE     
2018-06-15
KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO FINAŁY

 

 

 

W ubiegłą sobotę we Włocławku odbył się Finał rozgrywek w ramach
Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Oczywiście nie zabrakło 
tam Naszych zawodników, którzy zanotowali kolejny świetny występ.
Nasi zawodnicy punktowali w poszczególnych grupach, udowadniając, że 
sezon 2017-2018 przepracowali bardzo solidnie, a praca instruktorów
nie poszła na marne. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i instruktorom
za zaangażowanie i poświęcony czas.
Wyniki:
I miejsce (10 pkt)
Zakrzewski Bartosz – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:
Obiala Jakub – GRUPA NR 3
Ochman Ewa – GRUPA NR 7
III miejsce (6 pkt)
Rau Emil – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Wessel Tomasz – GRUPA NR 5
IV miejsce (5 pkt)
Tworek Szymon – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Kwiatkowski Konrad – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Niewiadomska Patrycja – GRUPA NR 3
Szlendak Szymon – GRUPA NR 5
V-VIII miejsce (3 pkt)
Hoffmann Olaf – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI
Bruski Jakub – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Włudarczyk Izabela – GRUPA NR 3 
Witalis Jakub – GRUPA NR 3 
Liberacka Zofia – GRUPA NR 4
Kraszkiewicz Daria – GRUPA NR 4
Rau Filip – GRUPA NR 4
Kowalkowska Dominika – GRUPA NR 4
Pietruszak Natalia – GRUPA NR 5
Udział w zawodach (1 pkt)
Oleksyak Stanislav – GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI
Komorowski Maksym – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Walczak Stanisław – GRUPA NR 4 
Zielaskowski Maksym – GRUPA NR 4 
Kilanowski Patryk – GRUPA NR 5 
Zakrzewski Adrian – GRUPA NR 5 
Grabowski Julian – GRUPA NR 5 
Nowosad Milena – GRUPA NR 6 
Nawrocki Szymon – GRUPA NR 8
Wyniki końcowe (punkty zdobyte w 3 turniejach)
I miejsce
Obiala Jakub – GRUPA NR 3 – 30 pkt
Ochman Ewa – GRUPA NR 7 – 30 pkt
II miejsce
Rau Emil – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE – 20 pkt
Wessel Tomasz – GRUPA NR 5 – 22 pkt
III miejsce
Szlendak Szymon – GRUPA NR 5 – 18 pkt
KOŃCOWA KLASYFIKACJA KLUBOWA
1. Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 589 pkt
2. Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 331 pkt
3. Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 299 pkt
4. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 296 pkt
5. Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 171 pkt
6. Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 157 pkt
7. Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 88 pkt
8. Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 72 pkt
9. Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 57 pkt
10. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 18 pkt
11. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś Wielka – 8 pkt
12. Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 7 pkt
W ubiegłą sobotę we Włocławku odbył się Finał rozgrywek w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi
Karate Tradycyjnego. Oczywiście nie zabrakło tam Naszych zawodników, którzy zanotowali
kolejny świetny występ. Nasi zawodnicy punktowali w poszczególnych grupach, udowadniając,
że sezon 2017-2018 przepracowali bardzo solidnie, a praca instruktorów nie poszła na marne.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i instruktorom za zaangażowanie i poświęcony czas.
Wyniki:
  I miejsce (10 pkt)
Zakrzewski Bartosz – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Obiala Jakub – GRUPA NR 3
Ochman Ewa – GRUPA NR 7
III miejsce (6 pkt)
Rau Emil – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Wessel Tomasz – GRUPA NR 5
IV miejsce (5 pkt)
Tworek Szymon – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Kwiatkowski Konrad – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Niewiadomska Patrycja – GRUPA NR 3
Szlendak Szymon – GRUPA NR 5
Antonina Cebulska – GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
V-VIII miejsce (3 pkt)
Hoffmann Olaf – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI
Bruski Jakub – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Włudarczyk Izabela – GRUPA NR 3 
Witalis Jakub – GRUPA NR 3 
Liberacka Zofia – GRUPA NR 4
Kraszkiewicz Daria – GRUPA NR 4
Rau Filip – GRUPA NR 4
Kowalkowska Dominika – GRUPA NR 4
Pietruszak Natalia – GRUPA NR 5
Udział w zawodach (1 pkt)
Oleksyak Stanislav – GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI
Komorowski Maksym – GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
Walczak Stanisław – GRUPA NR 4 
Zielaskowski Maksym – GRUPA NR 4
Kilanowski Patryk – GRUPA NR 5 
Zakrzewski Adrian – GRUPA NR 5 
Grabowski Julian – GRUPA NR 5 
Nowosad Milena – GRUPA NR 6
Nawrocki Szymon – GRUPA NR 8
Wyniki końcowe (punkty zdobyte w 3 turniejach)
I miejsce
Obiala Jakub – GRUPA NR 3 – 30 pkt
Ochman Ewa – GRUPA NR 7 – 30 pkt
II miejsce
Rau Emil – GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE – 20 pkt
Wessel Tomasz – GRUPA NR 5 – 22 pkt
III miejsce
Szlendak Szymon – GRUPA NR 5 – 18 pkt

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KLUBOWA
1. Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 589 pkt
2. Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 331 pkt
3. Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 299 pkt
4. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 296 pkt
5. Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 171 pkt
6. Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 157 pkt
7. Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 88 pkt
8. Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 72 pkt
9. Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 57 pkt
10. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 18 pkt
11. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś Wielka – 8 pkt
12. Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 7 pkt
 
 

 << wstecz